Redragon THEMIS 2 Black-Red (77802)
Артикул: 77802
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Тип підключення | дротовий |
| Тип навушників | накладні повнорозмірні |
| Діаметр мембрани | 40 мм |
| Тип кріплення | наголов'я |
| Частотний діапазон (мікрофон) | 100 – 20000 Гц |
| Частотний діапазон (навушники) | 20 - 20 000 Гц |
| Імпеданс (навушники) | 16 Ом |
| Імпеданс (мікрофон) | 2.2 кОм |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Розміри без пакування | 8.6 x 20.3 x 18.6 см |
| Розмір індивідуального пакування | 9.0 x 21.0 x 20.0 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна
Ігрова
гарнітура
Зручна ігрова гарнітура з регульованим оголовьем і м'якими охоплюють амбушюрами
для додаткової звукоізоляції.
ОСОБЛИВОСТІ
Навушники закритого типу
Навушники не пропускають зовнішні шуми і забезпечують максимальну
звукоізоляцію. Це дозволяє використовувати їх в шумних умовах, а також в тих
випадках, коли необхідно повністю зосередитися на грі
Великі охоплюють амбушюри
Охоплюють амбушюри мінімізують тиск на вушну раковину і забезпечують додаткову
звукоізоляцію
регульоване наголов'я
Можливість підібрати найбільш зручну довжину дужки
Регулятор гучності звуку
Вам не доведеться перемикатися на управління комп'ютером, щоб відрегулювати
рівень гучності






