Миша Redragon Gainer M610 (75170)
Артикул: 75170
435.00 грн. *
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний |
| Тип сенсора | оптичний |
| Тип підключення | дротовий |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість кнопок | 5 + колесо-кнопка |
| Розподільна здатність | 1000-3200 dpi |
| Частота опитування | 500 Гц |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Максимальне прискорення | 10 g |
| Розміри без пакування | 7.4 x 4.1 x 12.8 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.25 кг |
| Маса без пакування | 0.13 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 11.0 x 4.8 x 15.5 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна









