Миша Redragon SHARK 2 (77415)
Артикул:
0.00 грн. *
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Тип сенсора | IR-лазерний |
| Тип підключення | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість кнопок | 9 + колесо-кнопка |
| Сумісність | Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10 |
| Розподільна здатність | 500/1000/2000/3000/4000/5000 dpi |
| Розміри без пакування | 3.9 x 8.16 x 12.6 см |
| Маса без пакування | 0.19 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 4.9 x 20.0 x 15.0 см |
| ROHS / CE | є |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна
Найкраще рішення для тих, хто цінує свободу від дротів! Збільшений радіус дії, уподобана багатьом гравцям форма, кнопки, що програмуються, стабільна робота на високих швидкостях. Вбудований редактор макросів та можливість збереження профілів. Живлення від 2 батарей АА.







