Миша Redragon Storm RGB (77854)
Артикул:
999.00 грн. *
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний |
| Тип сенсора | оптичний |
| Тип підключення | дротовий |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість клавіш | 7 + колесо |
| Перемикачі | 20 млн. натискань |
| Розподільна здатність | 100 - 12400 dpi |
| Частота опитування | 1000 Гц |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Максимальне прискорення | 50 g |
| Швидкість IPS | 450 дюйм/с |
| Маса без пакування | 0.09 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 20.0 x 5.0 x 15.0 см |
| ROHS / CE | немає |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна
Висококласний оптичний сенсор Pixart 3327, якісні перемикачі Huano з ресурсом у 20 млн натискань, неймовірно гнучкий та міцний кабель. Легка вага, гарне підсвічування та прекрасне співвідношення «ціна/якість» роблять цю модель чудовим вибором!






