Ігрова поверхня Redragon FLICK S (77987)
Артикул: 77987
175.00 грн. *
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний + білий |
| Матеріал | шовк + натуральная гума |
| Пповерхня | швидка |
| Розміри без пакування | 25.0 x 0.3 x 21.0 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.05 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 4.6 x 4.6 x 21.5 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | Не підлягає |
* Рекомендована ціна
Невеликий та сучасний ігровий килим з прошитими краями та гладким вологовідштовхувальним покриттям Speed для максимальної швидкості переміщення миші. Унікальна гумова основа не дасть килиму ковзати по столу, покращена формула ковзання ідеальна для динамічних ігор.
Рекомендовані товари











