Ігрова поверхня Redragon FLICK l (77987)
Артикул: 77989
465.00 грн. *
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний + білий |
| Матеріал | шовк + натуральная гума |
| Роз`єми | |
| Пповерхня | швидка |
| Розміри без пакування | 400х450х4 мм |
| Маса індивідуального пакування | 0.13 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 41.4 x 6.8 x 6.8 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | Не підлягає |
* Рекомендована ціна
Новинка! Ігровий килим середнього розміру з прошитими краями та гладким вологовідштовхувальним покриттям Speed для максимальної швидкості переміщення миші. Оптимальна товщина 4мм згладжує всі можливі нерівності.
Рекомендовані товари











