Redragon AJAX (77776)
Артикул: 77776
1 259.00 грн. *
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний + червоний |
| Тип підключення | дротовий |
| Акустичне оформлення | закрите |
| Частотний діапазон (мікрофон) | 100 – 16000 Гц |
| Роз`єми | USB, 2 x 3,5-мм джек |
| Сумісність | Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10 |
| Частотний діапазон (навушники) | 20 - 20 000 Гц |
| Імпеданс (навушники) | 24 Ом |
| Імпеданс (мікрофон) | 2.2 кОм |
| Чутливість | 114 дБ |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Розміри без пакування | 11.0 x 25.2 x 23.0 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.56 кг |
| Маса без пакування | 0.35 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 11.0 x 25.2 x 23.0 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна
Зручна ігрова гарнітура зі світлодіодним підсвічуванням корпусу, м'якими комфортними амбушюрами з протеїнової піни та гнучким чутливим мікрофоном.










