Мишка Redragon Memeanlion Chroma RGB USB Black (75033)
Артикул: 75033
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний |
| Тип підключення | дротовий |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість кнопок | 8 |
| Розподільна здатність | 100-10000 dpi |
| Частота опитування | 1000 Гц |
| Максимальне прискорення | 20 g |
| Розміри без пакування | 7.13 x 3.82 x 11.25 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.24 кг |
| Маса без пакування | 0.13 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 18.0 x 4.5 x 14.0 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна
Програмована мишка з прогумованим
покриттям для посилення захоплення и RGB-підсвічуванням. Збереження налаштувань,
можливість створення декількох профілів та їх перемикання кнопкою MODE. Обойма
на 8 з'ємних тягарців, міцний кабель і стабільна робота на високих швидкостях.
Регулювання
ваги миші. Гравець легко відрегулює оптимальну вагу миші відповідно до
індивідуальних переваг, а також зможе змінити центр ваги, переміщаючи важки в
різні положення
Широке прогумоване колесо прокрутки шириною 8 мм
з підсвічуванням
Збільшена ширина і спеціальний малюнок
протектора полегшують керування мишею. Розташування колеса оптимально для
миттєвого перенесення вказівного пальця на колесо під час гри
Високоміцний довговічний кабель
Стабільна робота на високих швидкостях
Управління швидкістю переміщення курсору
Швидкість руху курсора по екрану налаштовується
на будь-яких кнопках миші. Підтримується до 4 рівнів DPI, кожен можна
налаштувати точно відповідно до своїх уподобань.
Рекомендовані товари

















