Кошик: 0 товар(ів)
Особистий кабінет

периферія
для
геймерів

Про компанію

Redragon Україна - офіційний представник світового бренда-виробника геймерської периферії в Україні.


RedragonТМ — виробник унікальної висококласної та якісної продукції для геймерів. Компанія спеціалізується в галузі досліджень, розробки та віиробництва ігрових аксесуарів: компьютерних мишей, клавіатур, поверхонь, крісел, акустики та іншого обладнання для геймерів. 

Перші пристрої  RedragonТМ вийшли на ринок ще 2012  року і недовзі завоювали популярність серед професіоналів та любителів віртуальних баталій. Команда розробників RedragonТМ – це команда професіоналів: інженери, технологи, дизайнери, геймери. Поєднання їх зусиль, націлене на максимальний результат, робить можливим створення високоякісної ігрової периферії за привабливими цінами.  Ігрові аксесуари  RedragonТМ виробляються на підприємствах східної Азії, сертифікованих відповідно до міжнародних стандартів.

Компанія Redragon Україна працює в Україні з 2017 року та зацікавлена у парнерстві. Просимо ознайомитись з умовами співпраці та звертатися з питаннями  за контактами

У нас чудові пропозиції для партнерів  Redragon Україна

Ми чудово розуміємо, що робота у ринкових умовах базується на взаємній підтримці професіоналів, тому постійно націлені на пошук надійних партнерів у галузі продажу геймерського обладнання. Якщо ви хочете стати нашим партнером та купувати запропоновану продукцію за спеціальними цінами, а також користуватися додатковими можливостями, зателефонуйте нам:

  +38 044 238 66 00 або напишіть info@redragon.com.ua .

У нас ви отримаєте:

Широкий та актуальний асортимент товарів з оптимальним співвідношенням ціна-якість;

Вичерпну інформацію про продукт;

Партнерські умови роботи та сервіс;

Надійні товари з гарантією від 18 місяців.


Про бренд  RedragonТМ

Комплекс заводів, що виготовляють продукцію бренда, було збудовано  у 1996 році. Він має площу більш ніж  20 000 м2, комплекс оснащено першокласними автоматизованими виробничими та пакувальними лініями. 

Бренд Redragon, створений у 2012 році, вже встиг завоювати симпатій світової геймерської спільноти -  продукція цієї торгової марки популярна у країнах східної Азії, США та Великобританії.

Торгівельна марка зарекомендувала себе як успішного виробника інрових аксесуарів, що прагне надати своїм покупцям кращу якість за демократичної ціни.

Продукція Redragon - це висока ефективність, ідеальна ергономіка, фантастичний дизайн та зручність в застосуванні.

Високий ступін кастомізації та посилена спеціалізація пристроїв за різними ігровими напрямками  — MMORPG, FPS/TPS, RTS або Action/Adventure — забезпечують геймерам суттєву перевагу в інрах.

Пристрої  марки Redragon адресовано кіберспортсменам, а також геймерам-любителям, чкі хочуть покращити свої ігрові навички.

Серед ігрових аксесуарів з аналогічним функціоналом продукція Redragon виділється доступною ціною при відмінних ігрових характаристиках.

Контакти Redragon Україна

04080, Україна, м. Київ ул. Кирилівська 40Г.

+38 044 238 66 00, info@redragon.com.ua


Ви також можете звязатися з нами скориставшись формою контактів. Будемо раді співпраці, а також готові відповісти на ваші питання.

* поля обов'язкові до заповнення