Мишка Redragon Nothosaur USB Black (75065)
Артикул: 75065
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний |
| Тип сенсора | оптичний |
| Тип підключення | дротовий |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість кнопок | 5 + колесо-кнопка |
| Розподільна здатність | 1000-3200 dpi |
| Частота опитування | 500 Гц |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Максимальне прискорення | 10 g |
| Розміри без пакування | 8.1 x 4.12 x 12.7 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.28 кг |
| Маса без пакування | 0.15 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 16.0 x 4.4 x 20.0 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна
Прекрасне співвідношення «ціна / якість»,
високоточний оптичний сенсор, відмінне ковзання по будь-якій поверхні.
Різнокольорове підсвічування, 2 програмовані бічні кнопки. Підтримується до 4
рівнів DPI, швидкість руху курсору по екрану налаштовується на будь-яких
кнопках.
Широке гумове колесо прокрутки шириною 8 мм з
підсвічуванням - Збільшена ширина і спеціальний малюнок протектора полегшують
керування мишею. Розташування колеса оптимально для миттєвого перенесення
вказівного пальця на колесо під час гри
Високоміцний довговічний кабель
2 додаткові бічні кнопки - 2 програмовані кнопки під
великим пальцем дозволяють налаштувати миша під потреби гравця. Текстурна
поверхню верхньої кнопки знижує ризик «сліпого» натискання
Високоточний оптичний сенсор
Відображення рівня DPI - Обраний рівень швидкості
курсора відображається кольором колеса прокрутки
Подовжені тефлонові ніжки - Спеціально розроблена
формула тефлону забезпечує відмінне ковзання. Завдяки збільшеній площі,
збалансованої висоті і оптимальному розташуванню ніжок миша розташовується
строго горизонтально
Стабільна робота на високих швидкостях
Управління швидкістю переміщення курсора - Швидкість
руху курсора по екрану налаштовується на будь-яких кнопках миші. Підтримується
до 4 рівнів DPI, кожен можна налаштувати точно відповідно до своїх уподобань
Огляд ігрової миші Redragon Nothosaur та ігрової поверхні Redragon Aurora.
Рекомендовані товари






















