Redragon Lagopasmutus Red-Black (74706)
Артикул: 74706
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний + червоний |
| Тип підключення | дротовий |
| Акустичне оформлення | закрите |
| Тип навушників | накладні повнорозмірні |
| Діаметр мембрани | 40 мм |
| Тип кріплення | наголов'я |
| Частотний діапазон (мікрофон) | 100 – 16000 Гц |
| Роз`єми | USB, 2 x 3,5-мм джек |
| Частотний діапазон (навушники) | 20 - 20 000 Гц |
| Імпеданс (навушники) | 16 Ом |
| Імпеданс (мікрофон) | 2.2 кОм |
| Чутливість (навушники) | 115 дБ |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Чутливість (мікрофон) | 54 дБ |
| Розміри без пакування | 19.0 x 10.0 x 15.5 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.68 кг |
| Маса без пакування | 0.42 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 11.1 x 26.9 x 22.6 см |
| ROHS / CE | немає |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна
Ігрова
гарнітура
Провідна гарнітура з подвійним металевим оголовьем - для справжніх воїнів
віртуальних світів! Вбудована вібрація додає ігровий динаміки і підвищує
реалістичність сприйняття. Високочутливий спрямований мікрофон, тканинна
обльоту кабелю, підсвічування.
ОСОБЛИВОСТІ
Навушники закритого типу
Навушники не пропускають зовнішні шуми і забезпечують максимальну
звукоізоляцію. Це дозволяє використовувати їх в шумних умовах, а також в тих
випадках, коли необхідно повністю зосередитися на грі
Високочутливий спрямований мікрофон
Виведіть комунікацію з партнерами по грі на новий рівень
металеве наголов'я
Вбудована вібрація навушників
Головна особливість навушників - вбудована вібрація, додає реалістичності і
динаміки в будь-яку сучасну гру
Світлодіодне підсвічування корпусу навушників
Ідеально для кіберспорту
Регулятор гучності звуку
Вам не доведеться перемикатися на управління комп'ютером, щоб відрегулювати
рівень гучності
Можливість виключення підсвічування
Кнопка On / Off для повного відключення підсвічування
комфортні амбушури
подвійне наголов'я
Саморегулююче кріплення для комфортного носіння протягом тривалого часу.
Зовнішня жорстка частина фіксує чашки і забезпечує щільне прилягання до вух, а
м'яка внутрішня гарантує зручність і комфорт
Тканинна оплетка кабелю
Перешкоджає сплутування і продовжує термін служби навушників
Рекомендовані товари











