Кошик: 0 товар(ів)
Особистий кабінет

периферія
для
геймерів

Redragon GW600 720P Веб-камера

Артикул: 77887

1 099.00 грн. *

* Рекомендована ціна

Характеристики

Technical
Розширення 720P
Память
Подключение 2.0 USB

* Рекомендована ціна

Порівняти
Опис

Дозвіл 720P HD - вдосконалений оптичний об'єктив з фіксованою фокусуванням і функцією корекції світла, веб-камера забезпечить фіксований фокус зображення як в світлих, так і в умовах недостатнього освітлення. Ви завжди будете виглядати чудово і природно в кадрі при будь-якому освітленні.

Два MEMS-мікрофона - HD-звук також забезпечується вбудованим подвійним MEMS-мікрофоном, стереомикрофон із захистом від перешкод забезпечить чітке і стабільне спілкування. Ваш звук буде чітко записано і доставлений, як при особистій бесіді.

Гнучкість на 360 градусів - Знайдіть свій ідеальний кут або місце для відеодзвінка, конференції або презентації з іншими людьми, горизонтальне обертання на 360 градусів і вертикальне обертання на 90 градусів пропонує вам найкращу можливість продемонструвати свою перевагу.

 

Легко встановлюється - за допомогою поворотної кліпси ви можете надійно встановити веб-камеру USB на будь-яких пристроях, таких як ноутбук, дисплей і т. Д Її також можна надійно розмістити на столі для інших потреб відеозапису, таких як ігри з руками + дисплей. потокове і так далі.

 

Plug & Play - оснащений роз'ємом USB 2.0 для більшої сумісності. Його можна без проблем використовувати в більшості операційних систем і він сумісний з широким спектром програмного забезпечення для роботи з відео (Skype, Obs, Discord, MSN, Twitch, Youtube ...)