Ігрова поверхня Redragon Archelon M Black / Red (70237)
Артикул: 70237
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний + червоний |
| Матеріал | тканина + натуральная резина |
| Пповерхня | Speed |
| Розміри без пакування | 26.0 x 0.5 x 33.0 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.26 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 6.3 x 6.3 x 26.7 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | Не підлягає |
* Рекомендована ціна
Ігровий
килимок
Компактний ігровий килим з посиленими краями і гладким вологовідштовхуючим
покриттям Speed для максимальної швидкості переміщення миші. Покращена
формула ковзання ідеальна для динамічних ігор.
ОСОБЛИВОСТІ
Вологовідштовхувальне покриття стійке до забруднень
Спеціальне покриття легко очищається від забруднень і не деформується при
попаданні на нього рідини
Підстава килима виконано з спіненої натуральної гуми високої щільності
Ідеальне зчеплення з будь-якою поверхнею столу
Краї, посилені опліткою, не схильні до деформації
Килим прослужить набагато довше і не втратить зовнішній вигляд
Тип поверхні Speed
Гладка поверхня забезпечує максимальну швидкість переміщення миші
Легка установка. Для роботи не потрібні драйвери
Огляд Redragon Hydra - Бюджетна ігрова миша з можливістю зміни ваги.
Рекомендовані товари












