Миша Redragon Inspirit 2 RGB IR USB Black/Red (77436)
Артикул: 77436
905.00 грн. *
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний |
| Тип сенсора | IR-оптичний |
| Тип підключення | дротовий |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Модель сенсора | Pixart P3327 |
| Кількість кнопок | 8 + колесо-кнопка |
| Кількість натискань | 5 мільйонів |
| Розподільна здатність | 100-10000 dpi |
| Частота обробки кадрів | 4000 |
| Частота опитування | 1000 Гц |
| Максимальне прискорення | 20 g |
| Швидкість IPS | 220 дюйм/с |
| Розміри без пакування | 12.6 х 7.4 х 4.1 см |
| Розмір індивідуального пакування | 23 x 14.8 x 4.5 см |
| ROHS / CE | немає |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна
Провідна ігрова миша
Шикарний IR-оптичний сенсор Pixart P3327 і
мегастильних дизайн для тих, хто знає толк в якісних гаджетах. Дозвіл до 12400
dpi і прискорення до 20 g, якісні перемикачі Omron і зручні програмовані кнопки
зі спеціальним малюнком під великим пальцем.
ОСОБЛИВОСТІ
RGB підсвічування
Ресурс кнопок - 5 млн натискань
Пам'ять для зберігання профілів налаштувань
Багатофункціональний програмне забезпечення
Підставка під великий палець
Високоміцний довговічний кабель
Рекомендовані товари











