Redragon Lagopasmutus 2 Black-Red (75165)
Артикул: 75165
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний + червоний |
| Тип підключення | дротовий |
| Інтерфейс підключення | 3.5 мм (mini-Jack) |
| Акустичне оформлення | закрите |
| Тип навушників | накладні повнорозмірні |
| Тип кріплення | наголов'я |
| Частотний діапазон (мікрофон) | 100 – 20000 Гц |
| Роз`єми | 2 x 3,5-мм джек |
| Сумісність | Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10 |
| Частотний діапазон (навушники) | 20 - 20 000 Гц |
| Імпеданс | 16 Ом |
| Чутливість (навушники) | 115 дБ |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Чутливість (мікрофон) | 38 дБ |
| Розміри без пакування | 19.0 x 10.0 x 15.5 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.44 кг |
| Маса без пакування | 0.42 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 9.9 x 2.3 x 19.7 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна
Ігрова
гарнітура
Провідна гарнітура з подвійним металевим оголовьем, високочутливим направленим
мікрофоном і тканинної опліткою кабелю. Навушники закритого типу забезпечують
максимальну звукоізоляцію, а регулятор гучності звуку - зручне управління.
ОСОБЛИВОСТІ
Навушники закритого типу
Навушники не пропускають зовнішні шуми і забезпечують максимальну
звукоізоляцію. Це дозволяє використовувати їх в шумних умовах, а також в тих
випадках, коли необхідно повністю зосередитися на грі
Великі охоплюють амбушюри
Охоплюють амбушюри мінімізують тиск на вушну раковину і забезпечують додаткову
звукоізоляцію
Регулятор гучності звуку
Вам не доведеться перемикатися на управління комп'ютером, щоб відрегулювати
рівень гучності
Високочутливий спрямований мікрофон
Виведіть комунікацію з партнерами по грі на новий рівень
металеве наголов'я
подвійне
наголов'я
Саморегулююче
кріплення для комфортного носіння протягом тривалого часу. Зовнішня жорстка
частина фіксує чашки і забезпечує щільне прилягання до вух, а м'яка внутрішня
гарантує зручність і комфор
Рекомендовані товари
















