Ігрова поверхня Redragon Suzaku Speed (70339)
Артикул: 70339
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний + червоний |
| Матеріал | шовк + натуральная гума |
| Пповерхня | Speed |
| Розміри без пакування | 0.3 x 30.0 x 80.0 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.5 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 30.5 x 6.5 x 6.5 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | Не підлягає |
* Рекомендована ціна
Ігровий
килимок
Великий розмір килима - 80х30 сантиметрів - дозволить застелити весь стіл! В
основі - спінена натуральна гума високої щільності. Гладкий і міцний шовк
покриття легко очищається від забруднень і не деформується навіть при попаданні
на нього рідини.
ОСОБЛИВОСТІ
Тип поверхні Speed
Гладка поверхня забезпечує максимальну швидкість переміщення миші
Оптимальна товщина килима - 3 мм
Відмінне шумопоглинання при приземленні миші і згладжування дрібних нерівностей
поверхні столу
Краї, посилені опліткою, не схильні до деформації
Килим прослужить набагато довше і не втратить зовнішній вигляд
Підстава килима виконано з спіненої натуральної гуми високої щільності
Ідеальне зчеплення з будь-якою поверхнею столу
Вологовідштовхувальне покриття стійке до забруднень
Спеціальне покриття легко очищається від забруднень і не деформується при
попаданні на нього рідини
Рекомендовані товари











