Миша Redragon Dagger IR USB Black (75092)
Артикул: 75092
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний |
| Тип сенсора | IR-оптичний |
| Тип підключення | дротовий |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Модель сенсора | Pixart P3325 |
| Кількість кнопок | 8 + колесо-кнопка |
| Розподільна здатність | 500-10000 dpi |
| Частота опитування | 1000 Гц |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Максимальне прискорення | 20 g |
| Розміри без пакування | 7.3 x 4.1 x 12.9 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.3 кг |
| Маса без пакування | 0.13 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 5.05 x 15.0 x 19.7 см |
| ROHS / CE | немає |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна
Провідна ігрова миша
IR-оптичний сенсор Pixart P3325 і програмна керована RGB підсвічування для тих,
хто вибирає краще співвідношення «ціна / якість». Спеціальне ПО Redragon,
настройка швидкості опитування, зберігання профілів в пам'яті миші і підвищений
ресурс кнопок - до 10 млн натиснень!
ОСОБЛИВОСТІ
Ресурс кнопок - 10 млн натиснень
редактор макросів
Налаштування швидкості опитування
Програмне управління дозволяє налаштувати швидкість опитування миші (125, 250,
500, 1000 Гц) для збільшення швидкості відгуку миші на рухи користувача
Управління швидкістю переміщення курсору
Швидкість руху курсора по екрану налаштовується на будь-яких кнопках миші.
Підтримується до 4 рівнів DPI, кожен можна налаштувати точно відповідно до
своїх уподобань
Відображення рівня DPI
RGB підсвічування
Програмна керована підсвічування миші
Програмне забезпечення надає широкі можливості по налаштуванню підсвічування
миші
Стабільна робота на високих швидкостях
збереження налаштувань
Всі зроблені настройки зберігаються в пам'яті миші, тому при перенесенні миші
на інший ПК збережуться
Широке гумове колесо прокрутки шириною 8 мм з підсвічуванням
Збільшена ширина і спеціальний малюнок протектора полегшують керування мишею.
Розташування колеса оптимально для миттєвого перенесення вказівного пальця на
колесо під час гри
Покриття Soft Rubber Skin
Подовжені тефлонові ніжки
Спеціально розроблена формула тефлону забезпечує відмінне ковзання. Завдяки
збільшеній площі, збалансованої висоті і оптимальному розташуванню ніжок миша
розташовується строго горизонтально
Перемикання профілів кнопкою MODE
Користувач може створити і зберігати в пам'яті миші профілі налаштування для
комфортного управління улюбленими іграми, перемикаючи їх за допомогою кнопки
Рекомендовані товари
























