Ігрова поверхня Redragon Archelon L Black/Red (70338)
Артикул: 70338
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний + червоний |
| Матеріал | шовк + натуральная гума |
| Пповерхня | Speed |
| Розміри без пакування | 30.0 x 0.3 x 39.7 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.37 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 34.0 x 5.5 x 5.5 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | Не підлягає |
* Рекомендована ціна
Ігровий
килимок
Ігровий килим середнього розміру з посиленими краями і гладким
вологовідштовхуючим покриттям Speed для максимальної швидкості переміщення
миші. Оптимальна товщина згладжує всі можливі нерівності.
ОСОБЛИВОСТІ
Оптимальна товщина килима - 3 мм
Відмінне шумопоглинання при приземленні миші і згладжування дрібних нерівностей
поверхні столу
Вологовідштовхувальне покриття стійке до забруднень
Спеціальне покриття легко очищається від забруднень і не деформується при
попаданні на нього рідини
Підстава килима виконано з спіненої натуральної гуми високої щільності
Ідеальне зчеплення з будь-якою поверхнею столу
Краї, посилені опліткою, не схильні до деформації
Килим прослужить набагато довше і не втратить зовнішній вигляд
Тип поверхні Speed
Гладка поверхня забезпечує максимальну швидкість переміщення миші
Перешкоджає сплутування і продовжує термін служби навушників
ІГРОВІ девайси REDRAGON
Рекомендовані товари











