Миша Redragon Centrophorus USB Black/Red (75004)
Артикул: 75004
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний + червоний |
| Тип підключення | дротовий |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Сумісність | Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10 |
| Розподільна здатність | 800-3200 DPI |
| Частота обробки кадрів | 4000 |
| Довжина кабеля | 1.8 м |
| Максимальне прискорення | 15 g |
| Швидкість IPS | 60 дюйм/с |
| Розміри без пакування | 7.1 x 3.9 x 12.3 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.22 кг |
| Маса без пакування | 0.13 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 14.0 x 4.5 x 18.0 см |
| ROHS / CE | немає |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна
Провідна
ігрова миша
Ігрова
класика зі збільшеним ресурсом натискання кнопок. Знімна обойма на 8 важків.
посилення зчеплення при захопленні завдяки прогумованому покриттю з додаванням
мелкодіcперсного піску, 2 додаткові бічні кнопки. Оптичний сенсор, високоякісні
мікрокнопка Omron.
ОСОБЛИВОСТІ
Високоточний
оптичний сенсор
Сенсор
ігровий миші 3317IC дозволяє вибрати дозвіл з 400 до 3200 DPI, на льоту
змінюючи швидкість руху курсору по екрану
Стабільна
робота на високих швидкостях
Сенсор
забезпечує швидкісне, до 1 м / с, переміщення миші по будь-якій поверхні.
Сенсор робить 4 000 знімків поверхні в секунду (4 000 FPS), що дозволяє
переміщати мишу з прискоренням до 15 G (147 м / с 2)
Управління
швидкістю переміщення курсору
Швидкість
руху курсора по екрану налаштовується на будь-яких кнопках миші; підтримується
до 3 рівнів DPI
Відображення
рівня DPI
Спеціальний
індикатор дозволяє легко визначити поточний рівень швидкості курсора
Покриття
Sand Rubber Skin
Посилення
зчеплення при захопленні миші завдяки прогумованому покриттю з додаванням
мелкодіcперсного піску
2
додаткові бічні кнопки
Додаткова
верхня кнопка
Спеціальна
кнопка у верхній частині миші дозволяє перемикати рівень DPI не виходячи з гри
Ресурс
кнопок - 10 млн натиснень
Швидкий
і точний відгук (завдяки високоякісним мікрокнопка Omron під основними кнопками
і колесом прокрутки) повністю виключають ймовірність фантомного або помилкового
кліка
Регулювання
ваги миші
Обойма
на 8 знімних грузиков (по 2,5 г кожен) розміщується на дні миші. Гравець легко
відрегулює оптимальну вагу миші відповідно до індивідуальних переваг, а також
зможе змінити центр ваги, переміщаючи важки в різні положення
Подовжені
тефлонові ніжки
Спеціально
розроблена формула тефлону забезпечує відмінне ковзання. Завдяки збільшеній
площі, збалансованої висоті і оптимальному розташуванню ніжок миша
розташовується строго горизонтально
Високоміцний
довговічний кабель
Подовжений
кабель 1,8 м гарантовано витримує 10 000 згинань і постійну тягову навантаження
до 10 кг. Кабель захищений тканинної опліткою
Позолочений
USB-конектор
Позолочене
напилення забезпечує кращу провідність, менший опір і окислюваність
Завантаження
Рекомендовані товари
























