Геймпад Redragon Saturn USB (75057)
Артикул: 75057
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний + червоний |
| Тип підключення | дротовий |
| Інтерфейс підключення | USB 2.0 |
| Підтримувані платформи | PlayStation® 3, ПК (Dinput и Xinput) |
| Кількість осей позиціонування | 4 |
| Кнопки | 12 |
| Перемикач видів (D-Pad) | 4-позиційний |
| Сумісність | Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 |
| Вібровіддача | 2 вбудованих вібромотора |
| Живлення | USB-порт |
| Довжина кабеля | 1,5 м |
| Розміри без пакування | 5.5 x 10.0 x 16.0 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.31 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 7.5 x 23.5 x 18.0 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
* Рекомендована ціна
Надійний
геймпад для будь-якого стилю гри. Сумісність з ПК (Xinput і Dinput) і
Playstation 3. Спеціальний режим Turbo для шутерів, ефект вібрації, простий і
зручний доступ до всіх елементів управління - відмінне ігрове рішення!
Провідний геймпад для ПК / PS
Підтримка Xinput ігор - Сучасні гри для ПК в якості API-введення використовують
Xinput, яка не підтримується більшістю старих геймпадов. Геймпад Defender
готовий працювати з усіма іграми на ОС Win 7/8/10 «з коробки»
Два аналогових джойстика - Два міні джойстика дозволяють грати в додаткові
ігри, наприклад, в футбольні симулятори
4 осі позиціонування
12 функціональних кнопок
4-позиційний перемикач видів
Ефект вібрації - Робить аварії і зіткнення більш реалістичними (гра повинна
підтримувати функцію вібрації ігрового контролера)
Режим Turbo - Дозволяє максимально ефективно використовувати зброю в шутерах
Харчування від порту USB
Огляд ігрового геймпаду Redragon Saturn - Наскільки все зручно?
Рекомендовані товари












