Миша Redragon Titanoboa 2 Chroma RGB IR USB Black (78346)
Артикул: 78346
1 279.00 грн. *
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний + червоний |
| Тип сенсора | IR-оптичний |
| Тип підключення | дротовий |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість кнопок | 11 |
| Розподільна здатність | 1000-24000 dpi |
| Частота обробки кадрів | 12000 |
| Частота опитування | 1000 Гц |
| Максимальне прискорення | 50 g |
| Швидкість IPS | 150 дюйм/с |
| Розміри без пакування | 7.9 x 3.7 x 12.6 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.26 кг |
| Маса без пакування | 0.18 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 15.0 x 4.5 x 20.0 см |
| ROHS / CE | немає |
| Гарантійний термін | 18 місяців |
* Рекомендована ціна
Витвір
мистецтва для гравців-профі: 24000 DPI і 12000 FPS! Витримує прискорення на
зрив з місця, що у 50 разів перевищує прискорення вільного падіння. Ви першим
наведете приціл на ціль! Металева основа, софт, за допомогою якого можна
налаштувати вагу та перемикачі OMRON!
Рекомендовані товари





















