Ігрова поверхня Redragon Capricorn Control (75166)
Артикул: 75166
* Рекомендована ціна
| Технічні | |
| Колір | чорний + червоний |
| Матеріал | тканина + натуральная резина |
| Пповерхня | Speed |
| Розміри без пакування | 0.3 x 26.0 x 33.0 см |
| Маса індивідуального пакування | 0.65 кг |
| Розмір індивідуального пакування | 26.0 x 5.0 x 5.0 см |
| ROHS / CE | Немає |
| Гарантійний термін | Не підлягає |
* Рекомендована ціна
Гарний
ігровий килим оптимальної товщини з посиленими опліткою краями. Підстава з
спіненої натуральної гуми високої щільності забезпечує відмінне шумопоглинання
при приземленні миші і згладжування дрібних нерівностей поверхні столу.
Тип
поверхні Speed - Гладка поверхня забезпечує максимальну швидкість переміщення
миші
Оптимальна
товщина килима - 3 мм - Відмінний шумопоглинання при приземленні миші і
згладжування дрібних нерівностей поверхні столу
Краї,
посилені опліткою, не схильні до деформації - Килим прослужить набагато довше і
не втратить зовнішній вигляд
Вологовідштовхувальне
покриття стійке до забруднень - Спеціальне покриття легко очищається від
забруднень і не деформується при попаданні на нього рідини
Підстава килима виконано
з спіненої натуральної гуми високої щільності - Ідеальне зчеплення з будь-якою
поверхнею столу
Огляд Redragon Nemeanlion 2 - Бюджетна ігорова миша та RGB килимок Redragon Pluto.
Рекомендовані товари












