Кошик: 0 товар(ів)
Особистий кабінет

перефирія
для
геймерів

Ігрові (геймерські) миші

Геймерська мишка з підсвічуванням - окрема категорія комп'ютерної периферії. Це високочутливий маніпулятор, оснащений (в дизайнерських цілях) монохромними або кольоровими (RGB) світлодіодами. Завдяки особливості конструкції світлодіодів, підсвічування в ігровій мишці може працювати 5 і більше років. Однак від підсвічування є і практична користь: ви зможете відшукати пристрій, підключений до комп'ютера, навіть у повній темряві. Також колір світла сигналізує про той чи інший режим чутливості девайса (DPI). Наші геймерскі мишки з підсвічуванням, купити які можна на цьому сайті, відповідають вимогам геймерів і підходять під всі види ігор (League of Legends, CS, Dota, різні танки та інше).

У чому особливість ігрових мишок Redragon з підсвічуванням

  • Витривалість - головна якість, важлива для запальних геймерів. Іноді через невдачі в грі хочеться рознести все довкола, і нерідко ударним знаряддям стає миша. Що ж, конструктори передбачили це, і зробили ігровий маніпулятор міцнішим і ударостійким;
  • Дизайн, ергономіка - від модних футуристичних мишок Redragon з підсвічуванням неможливо відвести очей. Але не тільки очі радіють, а й руки: ергономічний дизайн дозволяє керувати грою годинами без втоми пальців, зап'ястя. Кнопки розставлені зручно, до кожної з них можна дотягнутися ледь помітним рухом;
  • Сенсор - в звичайних мишках це оптичний сенсор, якого цілком вистачає для роботи в офісі. У геймерських - лазерний або гібридний;
  • Чутливість - від 3000 dpi до 12 000 dpi в геймерських проти 800 dpi в "офісних".

Також ігрові миші з підсвічуванням, купити які ви можете на цьому сайті, оснащені додатковими кнопками: у звичайній роботі вони навряд стануть в нагоді, а в грі без них не дуже зручно обходитися.

Як купити ігрову мишу Redragon з підсвічуванням

Замовити модний ігровий девайс ви можете на цьому сайті онлайн з доставкою в усі міста України. Щоб купити ігрові миші з підсвічуванням, вам потрібно оформити замовлення і вказати адресу доставки. Якщо ви плануєте користуватися комп'ютерною периферією Redragon постійно, то ми рекомендуємо зареєструватися на сайті. Це дозволить робити покупки швидше і отримувати бонуси, а також повідомлення про акції, надходження нових девайсів.

Запитання

Скільки коштує бездротова геймерская миша з підсвічуванням?

У нас на сайті ви можете купити геймерську мишку (бездротову) зі світлодіодним підсвічуванням від 509 грн.

Яка найкраща модель ігрової мишки Redragon в 2021 році?
Ми рекомендуємо бездротову модель SNIPER PRO WIRELESS, яка підходить для ігор будь-якого жанру.
Як можна купити ігрову мишу з підсвічуванням?
Придбати девайс можна на нашому сайті онлайн, або у наших партнерів, інформацію про яких ви знайдете в розділі "Де купити".
Які геймерські мишки для комп'ютера краще - провідні чи з блютузом?
На любителя: бездротові маніпулятори дають більше свободи дій, але провідні не потрібно заряджати або міняти в них батареї.
Яка мінімальна ціна ігрової миші з підсвічуванням?
Маючи бюджет 400 грн, можна купити пристойну мишку для геймера - це, звичайно, не pro рівень, але для новачка цілком підійде.