Кошик: 0 товар(ів)
Особистий кабінет

перефирія
для
геймерів

Геймерський килимок для миші

Коли мова йде про геймерське обладнання для ПК, мається на увазі все, що відповідає запитам шанувальників віртуальної реальності - спеціальні процесори, оперативна пам'ять, геймерські монітори, потужні відеокарти, навушники, гарнітури та інша периферія. Але не варто забувати про таку деталь як килимок для миші. Вибір хорошого килимка для ігрової миші значно покращує сам процес гри, адже від типу його поверхні залежить швидкість і точність ваших рухів. Купити геймерський килимок для миші за вигідною ціною Ви зможете в інтернет-магазині Redragon. Вони продаються як окремі аксесуари, так і в комплекті з мишами.

Особливості килимка для ігрової миші

З появою сучасних сенсорних мишок потреба в килимку для щоденного використання практично зникла. Такі моделі відмінно справляються зі своїм завданням на будь-якій поверхні: столі, старому килимку і навіть книзі. Але якщо мова йде про ігрову мишу - вибір правильного килимка грає важливу роль в якості гри.

Так як вирішальним фактором перемоги в оффлайн і онлайн іграх є швидкість і точність, вибір такого, здавалося б, непримітного аксесуара як килимок часто вирішує результат важливих ігор. Тому виробники враховують їх особливості при створенні килимків для геймерських мишок. Якісні матеріали і сучасні технології допомагають домогтися бажаного результату і створювати корисні для геймерів аксесуари.

Як вибрати хороший килимок для ігрової миші?

Від якості поверхні, по якій ковзає ігровий маніпулятор, залежить швидкість його руху і точність позиціонування сенсора.

  • Килимки з більш гладкою поверхнею покращують ковзання миші і збільшують швидкість.
  • Аксесуари з більш неоднорідною поверхнею покращують точність лазера відстеження переміщення.
  • Нерідко килимки мають досить великі (в порівнянні з офісними) розміри. Їх габаритність підвищує швидкість руху миші завдяки збільшенню площі розмаху на столі.
  • Важливу роль також відіграє зворотна частина килимка. Вона повинна щільно фіксуватися на поверхні столу, щоб під час гри миша не змогла переміщатися і змінювати траєкторію руху гравця.

Де купити якісний килимок для геймерской миші?

В інтернет-магазині Redragon представлений великий асортимент аксесуарів для геймерів. У каталозі продукції Ви можете вибрати килимок для мишки з будь-яким дизайном і функціональними особливостями:

  • з подушкою для зап'ястя або без неї;
  • килимок з пластика, силікону, шкіри, гуми, текстилю;
  • з різними типом поверхні (для любителів гонок, шутерів більше підійде килимок з покриттям Control (товстий), для шанувальників альтернативних ігор - гладка поверхня Speed.

Щоб оформити замовлення на сайті, додайте обраний товар в корзину, виберіть зручний спосіб доставки та оплати замовлення.

Питання відповідь:

Скільки коштує геймерський килимок для мишки?

У нас на сайті можна купити килимок для миші від 139 грн.

Яку модель геймерського килимка порадите новачкові?
Ми рекомендуємо оптимальний варіант - Kunlun L Control.
Який килимок для миші краще - великий чи маленький?
Чим більше, тим краще - місця для маніпуляцій багато не буває!
Чим зручні килимки Redragon?
Моделі 2021 року мають ідеальну товщину для згладжування нерівностей, їх краї посилені, і в цілому вони розраховані на більш довгий термін експлуатації.