Кошик: 0 товар(ів)
Особистий кабінет

перефирія
для
геймерів

Які ігрові навушники купити? Як вибрати навушники для ігор

Професійні геймери і любителі погодяться з тим, що якісні навушники допомагають з головою зануритися у віртуальний світ і отримати набагато більше насолоди від гри. Тому варто вибрати для себе гарну гарнітуру. При покупці навушників необхідно звертати увагу на: форму, розмір, рівень шумоізоляції, гучність та інше. Всі ці особливості впливають на якість гарнітури і її вартість. У цій статті ми розповімо, які ігрові навушники купити, і на що потрібно звертати увагу при покупці ігрової гарнітури.

Різновиди навушників для геймерів

Залежно від форми і конструкції, в продажу є такі моделі навушників:

 • Вкладиші - незважаючи на компактність, такі навушники не підходять для геймерів. Гарнітура має не кращу якість звучання, малу довжину проводу, а також погану звукоізоляцію.
 • Накладні - більш зручний варіант, в порівнянні з вкладишами. Навушники забезпечують непогану звукоізоляцію, мають м'які амбушюри і хороші вбудовані динаміки. Недолік гарнітури в їх конструкції: динамік знаходиться далеко від вуха, тому потрібно буде постійно регулювати гучність.
 • Повнорозмірні - оптимальний варіант для геймерів: мінімальна відстань до вуха, надійна звукоізоляція, невелика вага.

Критерії вибору ігрових навушників

Геймерські навушники використовують у кіберспорті та комп'ютерних іграх. Такі навушники відрізняються від звичайних оригінальним дизайном і рядом характеристик. Звертайте увагу на тип навушників, їх зовнішній вигляд, а також на наступні характеристики:

 • Невелика вага. Підбирайте зручні моделі, адже ви будете проводити в навушниках довгий час.
 • Чутливість. Цей параметр впливає на гучність звуку. Оптимальна чутливість хороших ігрових навушників становить 100-120 Дб.
 • Об'ємний звук. Обирайте моделі з технологією об'ємного звуку, що допомагає повністю зануритися в гру. Навушники, що підтримують технологію 7.1, мають максимально реалістичне звучання.
 • Шумоізоляція. Ще один параметр, який впливає на якість передачі звуків. Шумопоглинання залежить від матеріалу амбушюри навушників, який буде придушувати зовнішні звуки.
 • Довжина кабеля. Оптимальна довжина кабелю для ігрових навушників - від 2 до 10 метрів. Зверніть увагу на моделі, у яких шнур від'єднується від навушників. У разі пошкодження дроту, можна легко замінити його на новий.
 • Наявність мікрофона. Невід'ємна частина геймерських навушників. Саме за допомогою мікрофона відбувається спілкування в онлайн-іграх. Ігрові навушники повинні мати мікрофон з хорошим шумопоглинанням, надійним кріпленням і оптимальними частотними характеристиками.
 • Спотворення. Рівень спотворення звуку в ігрових навушниках повинен бути мінімальним. Норма - 0,5% до 2%.
 • Дизайн навушників. Ви можете вибрати навушники в улюбленій кольоровій гамі, однотонні або з малюнком. У першу чергу переконайтеся в тому, що відчуваєте себе комфортно в навушниках.

Де купити якісні геймерські навушники

Вибрати геймерские навушники з хорошими характеристиками можна на сайті redragon.com.ua. Тут представлений великий асортимент гарнітур на будь-який смак: провідні, бездротові навушники, моделі з підсвічуванням і без, гарнітура з мікрофоном та інші. У каталозі продукції ви зможете знайти відповідний товар на гарантії виробника.